NAŠE SLUŽBY


Lekce  Nordic walkingu

V NWSportu pořádáme každý den lekce severské chůze pro všechny věkové i výkonnostní skupiny. Nordic walkingem žijeme, vycházíme z osobních zkušeností a přizpůsobujeme se potřebám každého chodce. Nordic Walking je aktivita vhodná pro všechny, proto s námi chodí běžní turisté, začínající sportovci, senioři, ale i lidé po různých úrazech, či s onemocněními, která již nedovolují jiný aktivní sport. Severská chůze je dokonalým zdrojem endorfinů pro stresovaného a velmi zaměstnaného člověka, možná právě proto s námi v největší míře sportuje především střední generace.

Kde a jak chodíme?

Nordic Walking je jedinečnou příležitostí zažít každé roční období naplno, vydýchat se v krásném známém prostředí i objevovat nové a neznámé lokality celým svým tělem. Kurzy pořádáme pro jednotlivce i větší skupiny přímo ve městě Hluboká nad Vltavou i širokém okolí. Hlavní trasy vedou zdejším parkem, kde je příjemně členitý terén ideální pro Nordic Walking a samozřejmě také zámek Hluboká známý z mnoha pohádek. Dalšími lokalitami, kde jsme úspěšně pořádali Nordic Walking lekce jsou České Budějovice, Novohradsko, Šumava, Rakousko a další.

Co ještě nabízíme?

Kondiční výšlapy, celodenní kurzy, výlety do blízkého zahraničí (Rakousko), pobytové balíčky s programem zaměřeným kromě výuky severské chůze také na zdravou i sportovní výživu a relaxaci těla i ducha.

Služby v rámci teambuildingových aktivit pro firmy a jejich zaměstnance. V tomto směru zajišťujeme jak jednorázové akce, tak na sebe navazující jednotlivé lekce v rámci ucelených kurzů.

Vše pro Nordic Walking

Walkerům umíme vybrat hůlky a sportovní doplňky přímo na míru. Správný výběr je důležitý především u Nordic Walking holí. Být walkrem je životní styl, a tak máme v nabídce i řadu vhodných Nordic walkingových potřeb a maličkostí do výbavy každého chodce. Nakupovat můžete přímo i v našem e-shopu: http://eshop.nwsport.cz/  - brzy bude opět v provozu!

Začínajícím chodcům půjčujeme hole, aby si chůzi vyzkoušeli a vybrali vhodnou velikost.

Vše pro zdravé tělo 

Jedním z dalších zaměření výuky je také zdravá výživa. K dodržování správných zásad výživy vám v případě zájmu pomůžou osobní konzultace v naší výživové poradně. Aby náš zdravotní program byl ucelený, klientům s problémy pohybového aparátu pomáháme i manuálními způsoby jako je sportovní a Breussova masáž, Dornova metoda, baňkování, práce s tlakovými spoušťovými body (Trigger Points) a tejpování. Koupíte u nás eco kosmetiku, sportovní výživu a přírodní doplňky stravy, které pomáhají při posílaní imunity i detoxikaci organismu.

Vše pro váš klid na cestách

Často s našimi klienty jezdíme za sportem do zahraničí a rádi poskytujeme kompletní servis „na jednom místě“. Proto naše nabídka služeb zahrnuje rovněž cestovní, úrazové, životní i další pojištění a bezplatné poradenství v oblasti pojištění a financí.

Zajistíme vám kvalitní pojištění pro klid a pohodu, a to nejen na cestách!

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás e-mailem: info@nwsport.cz

ONLINE CESTOVNÍ i jiné POJIŠTĚNÍ SI MŮŽETE SJEDNAT PŘÍMO ZDE: http://www.jakredit.cz/   
Cestovní pojištění od společnosti AXA ASSISTANCE pro vás nabízíme s 50% slevou! Pokud si zde nějaké pojištění online sjednáte, zašlete nám prosím kopii smlouvy na náš e-mail: info@nwsport.cz . Děkujeme. 

Čím se lišíme od ostatních?

Nordic Walking je životní styl. K severské chůzi nás přivedla naše osobní potřeba zbavit se stresu a žít zdravějším způsobem. Ani nám se v životě nevyhýbaly úrazy a různé zdravotní komplikace. Samouzdravovací procesy chůze pro lidské tělo pomáhají právě i nám. Vyšlápněte si i vy s námi pro zdraví a lepší kondici!

Pro výrobce outdoorového vybavení jsme testovali různé sportovní potřeby, zejména hole, ledvinky a batohy. Našim zákazníkům tedy můžeme doporučit doplňky nejen k Nordic walkingu prověřené na vlastí chůzi.

Naši zkušenost z mnohaletého testování sportovních potřeb mohou využít také výrobci.Nordic Walking
  Nordic Walking
Hůlky
  Hůlky
Relaxace
  Relaxace
Masáž, baňkování, Dornova metoda
  Masáž, baňkování, Dornova metodaKONTAKT


Kontaktní údaje slouží pouze pro potřeby Nordic Walking Sport a nebudou předány třetí straně.


INFORMACE A OBJEDNÁVKY: | +420 602 377 319 | info@nwsport.cz
VÁCLAV SEDLÁČEK | +420 775 381 341 | info@nwsport.cz
PAVLA MRÁZKOVÁ | +420 602 377 319 | info@nwsport.cz


KANCELÁŘ NWSPORT
Náměstí Čsl.armády 2
373 41 Hluboká nad Vltavou
GPS: 49°3'3.09"N 14°26'11.07"E


KORESPONDENČNÍ ADRESA
Nordic Walking Sport
Tyršova 16
373 41 Hluboká nad Vltavou


Bankovní spojení: mBank
Číslo účtu: 670100 / 2205305560 / 6210
Otevírací doba: kdykoliv po vzájemné domluvě